Užpakalis suvirinimo aliuminio plastikinių vamzd˛ių Machine
Užpakalis suvirinimo aliuminio plastikinių vamzd˛ių Machine
Informacija apie

Kaide mašinos yra vienas iš žinomų užpakalis suvirinimo aliuminio plastikinių vamzdžių įrenginių gamintojų Kinijoje, ir jūs tikrai verta turėti vieną. Sveiki atvykę į didmeninė sandūrinio suvirinimo pex al pex vamzdžių mašina, ppr al ppr vamzdžių gamybos mašinos, aliuminio plastikinių vamzd˛ių machine, aliuminio plastikinių vamzdžių mašina, alu plastikinių vamzdžių gamybos mašinos konkurencingą kainą, iš mūsų gamykloje.

Argono lanku užpakalis suvirinimo mašina, įskaitant žemiau linijos: PEX-AL-PEX vamzdžio linija, PERT-AL-PERT vamzdžių linijos, PPR-AL-PPR vamzdžių linijos, PE-AL-PE vamzdžio linija.


Linijos modelis

Ekstruderiu modelis

L/D

Gamybos apimtis

Gamybos greitis

Nominali galia

SJ-65

SJ-65/45/30

30/25/25:1

Ф16 - 32mm

20m/min

93KW

SJ-65

SJ-65/45/45

30/25/25:1

Ф16 - 63mm

20m/min

195KW


● Valdymo sistema

◎The sandūrinio suvirinimo vamzdžio gamybos linija priima tarptautinės Siemens programuojamos valdymo sistemos funkciją pažangių atminties; ne tik sinchroniškai veikti visą eilutę, bet taip pat reguliuoti pagalbinio įrenginio atskirai.

◎ Ji yra įrengta su žmogaus-mašinos sąsaja ir centrinės Europos sistema, kuri yra tarptautinio pažangios lygio automatizavimas.


● Garsaus prekės ženklo suvirintojas

◎ The Al vamzdžio ar priversti argono lanku sandūrinio suvirinimo su plokščiomis suvirinimo siūlės andamp; geros kokybės.

◎ garsaus prekės ženklo suvirintojas turi. Suvirinimo srovės automatiškai valdomas traukimo greitis, įrengta dviguba ginklai momentinis Automatinis keitimas.

● Aliuminio vamzdžio padėties nustatymo sistema

◎ užpakalis suvirinimo Al-plastiko vamzdžių linijos įrengtas Al vamzdžio padėties nustatymo sistemas, užtikrinti suvirinimo proceso stabilumą.

◎ specialiai Al vamzdžio nuotolio-išjungti mašinos užtikrina tikslumą ir Al vamzdžio ir gatavų gaminių kokybė.


● Aukšto dažnio indukcinio kaitinimo sistema

◎ aliuminio plastikinių vamzdžių gamybos mašinos priima specialiai aukšto dažnio indukcinio kaitinimo sistema kuri Al-plastiko vamzdžių su energijos taupymo ir didelio efektyvumo.

◎ Ji taip pat užtikrina klijų kokybė vamzdžio. Gamybos greitis yra tobulinama 3 - 5 kartus palyginti su elektrinio šildymo ar liepsnos šildymo įtaisas;


Tyrimo