Sutapo PERT Al PERT vamzdis mašina
Sutapo PERT Al PERT vamzdis mašina
Informacija apie

Kaide Mašinos yra vienas iš gerai žinomų persidengiančių PERT al pert vamzdžiai mašinų gamintojų Kinijoje, ir jūs esate tikrai verta turėti vieną. Sveiki atvykę į didmeninės PERT al pert vamzdynų, PPR al pert vamzdis mašina, alumium PERT vamzdis mašina, aliuminis PERT vamzdžių gamybos linijos PE al pe vamzdžių mašina už konkurencingą kainą iš mūsų gamykloje.

Tai PERT AL PERT vamzdžių linija, naudojamas gaminti 5 sluoksnių kompozicinės aliuminio-plastiko vamzdžių, spacialisto medžiagos + Lipnios medžiagos + Aliuminio medžiaga + Lipnios medžiagos + spacialisto medžiagos. Šis PERT AL PERT vamzdžio rūšies daugiausia yra taikomas grindų šildymo sistemos, karšto vandens perdavimo priemones, ir kt.


linija Modelis

ekstruderiu Modelis

L / D

gamybos apimtis

Gamyba
greitis

nominali galia

SJ-45

SJ-45/45/30

30/25/25: 1

Ф16-32mm

12m / min

93kW

SJ-65

SJ- 65/65/30

33/33/25: 1

Ф16-63mm

12m / min

154kW


● Aukštos Efektyvus Ekstruderiu

◎ Tai didelio efektyvumo ekstruderiu šio al-plastiko kompozito vamzdynų specialiai savarankiškai suprojektuotas KAIDE bendrovė.

◎ sudaro:

Vidinis PERT sluoksnis Ekstruderiu, vidinis Klijai sluoksnis Extruer, Išorinis PERT sluoksnis Ekstruderiu, Išorinis Klijai sluoksnis Ekstruderiu.


● Ultragarso sutampa suvirintojas

◎ Aliuminio vamzdis yra suformuotas ultragarso persiklojančios suvirinimo. Jis naudoja aukštos kokybės ir gerai žinomą prekės ženklą suvirintojas, su dar suvirinimo siūlės ir geros kokybės.

      

● Aliuminio vamzdžių formavimo liejimo formos

◎ Technologija buvo toliau plėtojama remiantis originalus gamyba mašinų technologija.

◎ Aliuminio vamzdžių formavimo formos ir bendro ekstruzijos sriegimo galvutė slegiant buvo optimizuoti ir pagamintas importuojamų aukštos tikslios CNC mašina, kurios labai padidėjo vamzdžių formavimo tikslumą ir gamybos greitį.


● PLV valdymo sistema

Penkių sluoksnių aliuminio plastiko vamzdžių linija priima originalios "Siemens" naujos kartos PLC valdymo sistemą su visiškai spalvotas ekranas, kuris užtikrina didelio greičio sinchroninio kontrolę ir patikimą eksploatavimas visam gamybos linija.

Alumminum plastmasė vamzdis machine.pdf


Tyrimo