Sutapo PEX al PEX vamzdžių mašina
Sutapo PEX al PEX vamzdžių mašina
Informacija apie

Kaide Mašinos yra vienas iš gerai žinomų persidengiančių Pex al pex vamzdis mašinų gamintojų Kinijoje, ir jūs esate tikrai verta turėti vieną. Sveiki atvykę į didmeninės Pex al pex vamzdynų, AL PEX vamzdis įranga, aliuminio PEX vamzdžių mašina, alumium pexb vamzdis ekstruderiu už konkurencingą kainą iš mūsų gamykloje.

Tai PEX-AL-PEX vamzdžių linija, naudojamas gaminti 5 sluoksnių kompozicinės aliuminio-plastiko vamzdžių, PEX medžiagos + Klijavimo medžiagos + aliuminio medžiagos + Lipnios medžiagos + PEX medžiagos. Šis PEX-Al-PEX vamzdžio rūšies daugiausia yra taikomas karšto vandens transportavimo, saulės energijos sistemos, grindų šildymo sistemos.


linija Modelis

ekstruderiu Modelis

L / D

gamybos apimtis

Gamyba
greitis

nominali galia

SJ-45

SJ-45/45/30

30/25/25: 1

Ф16-32mm

12m / min

93kW

SJ-65

SJ- 65/65/30

33/33/25: 1

Ф16-63mm

12m / min

154kW● Aukštos Efektyvus Ekstruderiu

◎ Tai didelio efektyvumo ekstruderiu šio al-plastiko kompozito vamzdynų specialiai savarankiškai suprojektuotas KAIDE bendrovė.

◎ sudaro:

Vidinis PEX sluoksnis Ekstruderiu, vidinis Klijai sluoksnis Extruer, Išorinis PEX sluoksnis Ekstruderiu, Išorinis Klijai sluoksnis Ekstruderiu.


● Ultragarso sutampa suvirintojas

◎ Aliuminio vamzdis yra suformuotas ultragarso persiklojančios suvirinimo. Jis naudoja aukštos kokybės ir gerai žinomą prekės ženklą suvirintojas, su dar suvirinimo siūlės ir geros kokybės.

      

● Aliuminio vamzdžių formavimo liejimo formos

◎ Technologija buvo toliau plėtojama remiantis originalus gamyba mašinų technologija.

◎ Aliuminio vamzdžių formavimo formos ir bendro ekstruzijos sriegimo galvutė slegiant buvo optimizuoti ir pagamintas importuojamų aukštos tikslios CNC mašina, kurios labai padidėjo vamzdžių formavimo tikslumą ir gamybos greitį.


● PLV valdymo sistema

Penkių sluoksnių aliuminio plastiko vamzdžių linija priima originalios "Siemens" naujos kartos PLC valdymo sistemą su visiškai spalvotas ekranas, kuris užtikrina didelio greičio sinchroninio kontrolę ir patikimą eksploatavimas visam gamybos linija.

Alumminum plastmasė vamzdis machine.pdf
Tyrimo