Sutapo PPR al PPR vamzdžių mašina
Sutapo PPR al PPR vamzdžių mašina
Informacija apie

Kaide Mašinos yra vienas iš gerai žinomų persidengiančių PPR al PPR vamzdžių mašinų gamintojų Kinijoje, ir jūs esate tikrai verta turėti vieną. Sveiki atvykę į didmeninės PPR al PPR vamzdžių linijų, aliuminio PPR vamzdžių mašina, 5 sluoksnių PPR vamzdžių mašina, ppr aliuminio vamzdis įranga, ppr al PPR vamzdžių įrangą už konkurencingą kainą iš mūsų gamykloje.

Tai PVNA AL PPR vamzdžių linija, naudojamas gaminti 5 sluoksnių kompozicinės aliuminio-plastiko vamzdžių, PPR medžiagos + Klijavimo medžiagos + aliuminio medžiagos + Lipnios medžiagos + PPR medžiagos. Šis PVNA AL PPR vamzdžio rūšies daugiausia yra taikomas karšto vandens tiekimo, su atsparumu aukštos temperatūros.


linija Modelis

ekstruderiu Modelis

L / D

gamybos apimtis

Gamyba
greitis

nominali galia

SJ-65

SJ- 65/65/30

33/33/25: 1

Ф20-63mm

12m / min

154kW


● Aukštos Efektyvus Ekstruderiu

◎ Tai didelio efektyvumo ekstruderiu šio al-plastiko kompozito vamzdynų specialiai savarankiškai suprojektuotas KAIDE bendrovė.

◎ sudaro:

Vidinis PPR sluoksnis Ekstruderiu, vidinis Klijai sluoksnis Extruer, Išorinis PPR sluoksnis Ekstruderiu, Išorinis Klijai sluoksnis Ekstruderiu.


● Aliuminio vamzdžių formavimo liejimo formos

◎ Technologija buvo toliau plėtojama remiantis originalus gamyba mašinų technologija.

◎ Aliuminio vamzdžių formavimo formos ir bendro ekstruzijos sriegimo galvutė slegiant buvo optimizuoti ir pagamintas importuojamų aukštos tikslios CNC mašina, kurios labai padidėjo vamzdžių formavimo tikslumą ir gamybos greitį.


● PLV valdymo sistema

Penkių sluoksnių aliuminio plastiko vamzdžių linija priima originalios "Siemens" naujos kartos PLC valdymo sistemą su visiškai spalvotas ekranas, kuris užtikrina didelio greičio sinchroninio kontrolę ir patikimą eksploatavimas visam gamybos linija.


Alumminum plastmasė vamzdis machine.pdf


Tyrimo