PEX-AL-PEX vamzdžių gamybos mašina
PEX-AL-PEX vamzdžių gamybos mašina
Informacija apie

Al-Plastics Overlapped Suvirinimo mašina, įskaitant žemiau eilučių: PEX-AL-PEX vamzdžių linija, PERT-AL-PERT vamzdžių linija, PPR-AL-PPR vamzdžių linija, PE-AL-PE vamzdžių linija.

铝塑管.jpg0.jpgLinijos modelis

Extruder modelis

L / D

Gamybos sritis

Gamybos greitis

Nominali galia

L × W × H

KDPAP-45

SJ-45/45/30

30/25/25: 1

Ф 16-32 mm

12m / min

93kw

27 × 3,5 × 2,5

KDPAP-65

SJ-65/65/30

33/33/25: 1

Ф 16-63 mm

12m / min

154 kW

39 × 4.7 × 2.8
● Aukšto efektyvumo presavimas

Šis itin efektyvus šios Al-plastikinės kompozitinės vamzdžių ekstruderis yra specialiai sukurtas KAIDE kompanija.

◎ Sudaro:

Vidinis plastiko sluoksnio ekstruderis, vidinis klijų sluoksnis, išorinis plastiko sluoksnio ekstruderis, išorinis klijų sluoksnio ekstruderis


Ultragarso pertvaros suvirintojas


Aliuminio vamzdis yra suvirintas ultragarsiniu sluoksniu. Jis naudoja aukštos kokybės ir gerai žinomą prekės ženklą suvirintojas, netgi suvirinimo siūlę ir geros kokybės.    


  Aliuminio vamzdis, suformuojantis liejimo formas

◎ Ši technologija buvo toliau plėtojama remiantis originalia gamybos technologija.

Aliuminio vamzdį formuojančios formos ir bendrojo presavimo liejimo formos buvo optimizuotos ir pagamintos importuojamos labai tikslios CNC staklės, kurios žymiai padidino vamzdžių formavimo tikslumą ir gamybos greitį.


PLC valdymo sistema

Penkių sluoksnių aliumininės plastikinės vamzdžių linijos priima originalią "Siemens" naujos kartos PLC valdymo sistemą su spalvotu ekranu, užtikrinančią greitą sinchroninę valdymą ir patikimą visos gamybos linijos veikimą.


Alumminum Plastikinių vamzdžių mašina.pdf
"Kaide Machinery" yra viena iš gerai žinomų "pex-al-pex" vamzdžių gamybos mašinų, skirtų pardavėjams Kinijoje, ir jūs tikrai verta turėti ją. Sveiki atvykę į didmeninę pex-al-pex vamzdžių gamybos mašiną, parduodamą už konkurencingą kainą iš mūsų gamyklos.
Tyrimo