Double Strand PPR vamzdžių gamybos linija
Double Strand PPR vamzdžių gamybos linija
Informacija apie

Double Strand PPR vamzdžių gamybos linija


Didelio greičio šiam dvigubos vamzdynų vamzdynui pritvirtinama speciali suprojektuota didelio našumo penkių sekcijų tipo varžtai ir statinės, kurios yra mūsų įmonės nepriklausomas dizainas ir visiškai nepriklausomos intelektinės nuosavybės teisės. Tai yra esminės greito plastifikavimo ir sklaidos efekto užtikrinimo sąlygos bei greitaeigio gaminio realizacija.


Linijos modelis

Varžto skersmuo

L / D

 

Gamybos sritis

 

Gamybos greitis

 

Nominali galia

 

KDSG-60

Ф 60 mm

36 : 1

φ 20-32mm

15 m / min × 2

148 Kw

KDSS-60

Ф 60 / 60мм

36 : 1

φ 20-32mm

25 m / min × 2

188 Kw

KDSS-75

Ф 75/60 mm

36 : 1

φ 20-32mm

30m / min × 2

230 Kw● Die Head

◎ Dvipusis vamzdis ekstruzijos mirti galvos pelėsių gamina importuota CNC mašina,

◎ Su slėgio balanso paskirstymo įtaisu, užtikrinančiu tikslų dvigubų ekstruzinių vamzdžių valdymą bet kokiomis sąlygomis.


● Specialiai Struktūra

Dvipusio vamzdžio konstrukcija yra specialiai pritaikyta vakuuminio kalibravimo rezervuare, traukos mašinoje ir pjovimo staklėje su gražia išvaizda ir moksliniu dizainu, kuriuos labai lengva valdyti ir valdyti.


● PLC valdymo sistema

Dvigubo pPR vamzdžių gamybos mašina priima originalią "Siemens PLC" valdymo sistemą.

Daugiapakopė uždaros kilpos valdymo sistema, užtikrinanti greitą sinchroninę valdymą ir patikimą visos gamybos linijos veikimą."Kaide Machinery" yra viena iš gerai žinomų Kinijos dvipurių ppr vamzdžių gamybos linijų gamintojų, ir jūs tikrai verta turėti tą. Sveiki atvykę į didmeninę dvigubą vamzdžių gamybos liniją iš konkurencingos kainos iš mūsų gamyklos.
Tyrimo