Butas lašelinė drėkinimo vamzdžių mašina
Butas lašelinė drėkinimo vamzdžių mašina
Informacija apie

Kaide Mašinos yra vienas iš gerai žinomų butas lašelinė drėkinimo vamzdis mašinų gamintojų Kinijoje, ir jūs esate tikrai verta turėti vieną. Sveiki atvykę į užklausos lašelinė drėkinimo juosta linijų, lašinamas drėkinimo juosta įranga, plokščio lašinamas drėkinimo žarna mašina, plokščių lašinamas drėkinimo vamzdžių augalų, plokščių dripper drėkinimo žarnų už konkurencingą kainą nuo KAIDE.

Šis butas lašinamas drėkinimo juosta gamybos linija yra toliau kuriami ir gaminami, optimizuoti visą mūsų tūkstančiais dideliu greičiu ir kompozitinės vamzdžių gamybos linija technologiją, sugeria pažangiausias technologijas pasaulinės klasės lygio įrangą. Jis yra lyderis su didžiausiu greičiu, pilnai automatizuoti ir negrąžintos stabilumo.


Modelis

ekstruderiu

Gamyba
greitis

dripper nustatyti
greitis

juostos storis
diapazonas

perforavimo
greitis

nominalus
galia

KDDG-Ⅱ

SJ-60/36

180m / min

1000-1200pcs / min

0.15-0.6mm

≤900pcs / min

120kW

KDDG-Ⅲ

SJ-60/36

180m / min

1000-1200pcs / min

0.15-0.9mm

≤900pcs / min

125kW

KDDG-Ⅳ

SJ-60/36

180m / min

1000-1300pcs / min

0.15-1.2mm

≤900pcs / min

145KW

Valdymo sistema


◎ Išplėstinė Siemens NKK kontrolės sistema buvo taikoma į šį Flat lašelinė drėkinimo juosta line.KAIDE yra tik manufactuere Kinijoje, kurie buvo sėkmingai priimti tokią kontrolės sistemą.

◎ Pažangios funkcijos šios sistemos, pavyzdžiui, visas linijos sinchronizavimo kontrolės wihout bet nuokrypis. Vienas prisilietimas greitis didėja ar mažėja kontrolė, didelio tikslumo temperatūros kontrolė ir tt, gali užtikrinti patikimą ir patogų eksploatavimą linija.


● gravimetras sistema

◎ Aukštos tiksli valdymo sistema vamzdžio svorio per metrą yra taikoma šiame plokščio lašinamas drėkinimo juostos linija. Toks prietaisas bus pašarų medžiagą tiksliai pagal svorio vienam metrui ir linijos greitis kinta; gauti tikslią grame svorio kontrolė pagaminto vamzdžio. Kuri gali sutrumpinti paleidimo laiką ir išsaugoti žaliavas.

● Dripper rūšiavimo sistemos

◎ pažangiausių aptikimo technologijos būtų taikomos, pavyzdžiui, nano lazerio identifikavimo prietaiso ir Dripper anti-kryptimi atmetamas įrenginį, užtikrinant drippers gaminamos 100% kvalifikaciją.

◎ Lašelinė Rūšiavimo greitis: 1100pcs / min


● Vilkimo išjungimo mašina & perforavimo mašina

◎ dviejų etapų atstumų išjungimo mašiną šio lašinamas drėkinimo vamzdis mašina priimtą servo kontrolės ir atstumų išjungimo greitis gali būti sinchroniškai reguliuojamas atsižvelgiant į gamybos reikalavimus, su stabilios ir patikimos traukimas, mažai triukšmo.

perforavimo mašina

Tai lašinamas drėkinimo vamzdis mašina įrengta interneto aklas duobučių aptikimo sistemos, kai sistema aptinka ne perforuoti vamzdžiai, ji bus atkirsta vamzdį automatiškai, tuo tarpu pokyčiui per coiling darbo poziciją, ir apie atliekų vamzdžių sąlygas laiku.


● Automatinis vyniojimo mašinos

◎ automatinis gamykla yra valdomas servo varikliu ir valdomos Siemens PLC sistema.

◎ taikymas servo, einančių skersai ir įtampa kontrolės sistemos šioje plokščio lašinamas drėkinimo juostos linija, gali užtikrinti aukštą sinchronizavimo būklę apvija greitį ir geležinkelio linijos greitis, priėmimo suvyniotame ričių net ir tvarkingas.

◎ gamybos metu, kėliklio gali sumažinti vamzdžius ir pakeisti ritės automatiškai, atsižvelgiant į nustatymo ilgio. Ir taip pat spausdinti ilgis tag kiekvieno ritė.


KAIDE lašelinė drėkinimo vamzdžių mašina (Round & Butas) .pdf


Tyrimo