PEXA EVOH vamzdis mašina
PEXA EVOH vamzdis mašina
Informacija apie

Kaide mašinos yra vienas iš žinomų pexa evoh vamzdžio įrenginių gamintojų Kinijoje, ir jūs tikrai verta turėti vieną. Sveiki atvykę į didmeninė pexa evoh vamzdžių linijas, 3 sluoksnių pexa vamzdis mašina, pexa evoh vamzdžio Ekstruderiai, pexa evoh išleidimo vietoje, pexa evoh vamzdžių linijas konkurencingą kainą iš mūsų gamyklos.

Pex-a kompozicinės EVOH vamzdžio ma inos daugiausia parengti 3 sluoksnių /EVOH Pex-a vamzdžių, ši PEXa/EVOH kompozicinės vamzdis gaminamas du atskiri etapai: pirmasis yra vienu sluoksniu PEXa vamzdis, pagamintas iš žalio ekstruderiu; Antra tai, kad išorinis EVOH deguonies barjero sluoksniu danga ir klijų sluoksniu, gaminamas su dviem Ekstruderiai bendro ekstruzijos mirti galva.


Linijos modelis

Varžto skersmuo

L/D

Gamybos apimtis

Gamybos greitis

SJ-30/25 x2

30mm

25:1

Ф16 - 32mm

10m/min


● Eilutės ypatybės


◎Advanced koekstruzijos technologija su dviem Ekstruderiai ir bendro ekstruzijos mirti galvos pelėsiai, todėl sudėtinio vamzdžio obligacijai tvirtai tikslus dydis.

◎The varžtą ir barelį yra ypatingas kuriami pagal ypatybę EVOH dervos. Jis tinka stabilus ekstruzijos aukštą lydalo slėgio deguonies barjeras dervos.

◎Siemens PLC valdymo sistema witn sinchronizavimo valdymo funkciją – lengva kontroliuoti, kad du traukimo mašinos ir dvi Ekstruderiai.

◎Anti-UV tipo vamzdžiai gali būti gaminti su tos pačios linijos.

● Pagamintas vamzdis

EVOH deguonies barjeras sudėtinio vamzdžio privalumai:

◎Excellent ne pralaidumą ir kvapas išsaugojimas, geros apsaugos nuo ultravioletinių spindulių ir kitų spinduliuotės, kurios gerokai padidinti prie vamzdžio gyvavimo ir veiksmingai išvengti veisimo bakterijų vidinio vamzdžių.

◎This rūšies vamzdžių turės geras rinkos perspektyvas ir plačiai taikyti esamą ir būsimą laiką.

● Gamybos linijos serija

EVOH sudėtinio vamzdžio mašina gali gaminti vienu sluoksniu vamzdžio, ir taip pat trijų sluoksnių arba penkių sluoksnių, tokių kaip:

◎ PB/EVOH vamzdžio gamybos linija,

◎ PE-RT /EVOH vamzdžio gamybos linija,

◎ PE-Xa/EVOH vamzdžio gamybos linija,

◎ PE-Xb/EVOHpipe gamyba,

◎ PP-R/EVOH vamzdžio gamybos linija,

◎ PA/EVOH vamzdžio linija.

Tyrimo