PE putų izoliacijos kompozitinių vamzdžių mašina
PE putų izoliacijos kompozitinių vamzdžių mašina
Informacija apie

PE putplasčio izoliacijos kompozitinių vamzdžių gamybos linija

 

Ši PE putų izoliacijos vamzdžių gamybos linija yra naujos kartos mechanizmas, kurį sukūrė KAIDE, remiantis 20 metų patirtimi ir technologijų kaupimu, kuris yra pagrindinė Kinijos technologija. Tai yra vienos pakopos procesas, siekiant sujungti pagrindinį vamzdį, ekstruzijos putų sluoksnį ir odos sluoksnio apsauginį vamzdį vienoje mašinoje, visiškai pašalinti tradicinę mažo efektyvumo padėtį rankiniu įdėklu.


PE 保温 管 2.jpg

  Ekstruderis

Ši vienos pakopos PE putplasčio izoliuota vamzdžių mašina priima labai veiksmingą patentuotą PO seriją. Vartai ir cilindrai, putų medžiagą įpurškia aukšto slėgio aukšto tikslumo cilindrų siurblys, tada fizinis putplastis, įmontuotas ant oru aušinamų ventiliatorių.


  Die Head

Šioje PE putplasčio izoliacinių vamzdžių gamybos mašinoje naudojama dviejų sluoksnių bendrojo presavimo galvutė, kuri gali būti suprojektuota pagal skirtingus vidinius šerdies vamzdžius, tokius kaip PEX-b / PE-RT / PAP / PPR ir kt.

Padengta PE izoliacija ir odos sluoksnio vamzdis yra pagamintas vienu žingsniu.

putų sluoksnio sienos storis gali būti reguliuojamas internetu, atsižvelgiant į skirtingus reikalavimus.


  PLC sistema

Gamybos linija, skirta "PE Foam Coating vamzdžio" gamybai priima originalią naujos kartos "Siemens PLC" valdymo sistemą.

Priimama daugelio taškų uždaros kilpos valdymo sistema, užtikrinanti greitą sinchroninę valdymą ir patikimą veikimą.

Jis gali realizuoti nuotolinio valdymo funkciją užjūrio klientui.

Insulated PEX PE Foam 3.jpg 

      PE izoliacijos putų vamzdžio privalumai

pagrindinis vamzdis priima PEX, PPR, PERT, vakuuminį formavimą, mažą vidinį įtempį, atsparumą aukštai temperatūrai, tinkamą šalti / transportuoti vandeniu.

PE putplasčio izoliacinis sluoksnis turi polietileniniu būdu pagamintą inertinę medžiagą, labai atsparią cheminėms medžiagoms, perdirbama, lanksti, mažo svorio, lengva paslysti ir įdiegti. Mažas šilumos laidumas. Tarp pagrindinio vamzdžio ir putplasčio sluoksnio yra tarpinių sluoksnių, o ne atlaisvinti, vandens išsiurbimo, puikios kaitinimo išlaikymo funkcijos, antifrizo ir anti drėgmės.

Išorinis apsaugos sluoksnis dažnai naudojamas ryšių kabelių medžiagoms. Su aukštos kokybės anti-senėjimo, anti-UV, ilgaamžiškumo funkcija.

 

  Vamzdžio naudojimas

Vidinė / išorinė durelių vandens tiekimo sistema, karšto vandens vamzdis, valytuvų vamzdžių sistema.

Saulės vandens šildymo sistema, Centrinė oro kondicionieriaus vamzdynų sistema, Žemės radiacinė šildymo sistema.

Karšto siurblio oro tiekimo sistema ligoninei, mokyklai, viešbučiui, butui ir kt.
susisiekite su KAIDE.jpg 


"Kaide Machinery" yra viena iš gerai žinomų PE putų izoliacijos kompozitinių vamzdžių mašinų gamintojai Kinijoje, ir jūs tikrai verta to turėti. Sveiki atvykę į didmeninę PE Foam Insulation Composite Pipe Machine pagal konkurencingą kainą iš mūsų gamyklos.
Tyrimo