Kinijos poliuretano putplasčio izoliacija vamzdžių mašina parduodama
Kinijos poliuretano putplasčio izoliacija vamzdžių mašina parduodama
Informacija apie

Poliuretano putplasčio izoliacijos vamzdžių gamybos linija


Ši "Polyurethane Heat" konservavimo vamzdžių gamyba vykdo vienos pakopos procesų technologiją, kurią ištyrė KAIDE R & D komanda, įveikė daugybę sunkumų. Ši linija daugiausia skirta PE šilumos išsaugojimo vamzdžių gamybai, kuri plačiai taikoma naftos, chemikalų, centralizuoto šildymo, komunalinės inžinerijos ir tt srityse.

  Ekstruderis

Ši poliuretano putojančio vamzdžio gaminimo mašina priima specialų suprojektuotą sraigtą ir statinę, užtikrinanti aukštą efektyvumą, užtikrinant stabilų ir didelį greitį; Kietasis poliuretano sluoksnis tiesiogiai įleidžiamas į kamerą tarp vidinio vamzdžio ir išorinio apsauginio HDPE sluoksnio, naudojant putų poliuretano putplasčio skysčio, kuris vadinamas " vamzdžių putplasčio technologija " .

  Die Head

Foaming vamzdžių gamybos mašina naudoja specialiai suprojektuotą mišrią galvutę, kuri užtikrina greitą ekstruziją ir pagamintą vamzdžių kokybę.


  PLC sistema

  Polyuretano putų dengimo vamzdžių gamybos linija naudojama naujos kartos "Siemens PLC" valdymo sistema.

Priimama daugelio taškų uždaros kilpos valdymo sistema, užtikrinanti greitą sinchroninę valdymą ir patikimą veikimą.

Jis gali realizuoti nuotolinio valdymo funkciją užjūrio klientui.


  Poliuretano vamzdžio privalumai

  Dėl ilgai trunkančių vamzdžių, dėl poliuretano medžiagų savybių, gerokai sumažėja karšto vandens vamzdyno remonto ir priežiūros sąnaudos.

standaus poliuretano tankis 60 kg / m ³ -80 kg / , visiškai užpildykite vidinio plastiko vamzdžio ir išorinio HDPE apsauginio sluoksnio tarpą, kuris turi pakankamai tvirtumo, kad padarytumėte šiuos tris sluoksnius: vidinį plastikinį vamzdį, poliuretano putų sluoksnį , Išorinis HDPE sluoksnis yra integralus, jo turtas gerokai geresnis nei įprastas PO vamzdis.

  Puikus šilumos išsaugojimo efektyvumas, jo šiluminis praradimas yra tik 5% įprasto plastiko vamzdžio, kuris gali taupyti didelę energiją.

Dažnai naudojama vamzdžių specifikacija

Specifikacija

ID / OD (mm)

Vidinė vamzdis (mm)

Išorinis DTPE vamzdis (mm)

Poliuretanas

Storis mm)

50 * 75

50 (mm)

75 (mm)

12,5 (mm)

50 * 90

50 (mm)

90 (mm)

20 (mm)

63 * 90

63 (mm)

90 (mm)

13,5 (mm)

63 * 110

63 (mm)

110 (mm)

23,5 (mm)

75 * 110

75 (mm)

110 (mm)

17,5 (mm)

90 * 160

90 (mm)

160 (mm)

35 (mm)

110 * 160

110 (mm)

160 (mm)

25 (mm)

160 * 200

160 (mm)

200 (mm)

20 (mm)


"Kaide Machinery" yra viena iš gerai žinomų Kinijos poliuretano putų izoliacijos vamzdžių mašinų pardavimui Kinijoje, ir jūs tikrai verta turėti vieną. Sveiki atvykę į didmeninės Kinijos poliuretano putų izoliacijos vamzdžių mašina parduoti už konkurencingą kainą iš mūsų gamyklos.
Tyrimo