PP Slient vamzd˛ių Machine
PP Slient vamzd˛ių Machine
Informacija apie

Kaide mašinos yra vienas iš žinomų PP slient vamzdžio įrenginių gamintojų Kinijoje, ir jūs tikrai verta turėti vieną. Sveiki atvykę į didmeninė PP tylus vamzd˛ių machine, nutildyti PP vamzdžių linijas, PP vamzdžių mašina, PP vamzdžių Ekstruderiai PP vamzdžių įrangos konkurencingą kainą, iš mūsų gamykloje.

PP itin tylus drenažo vamzdžio linija priėmė specialų suprojektuoti aukštos veiksmingą ekstruderiu Visko elastinė garsą sugeriančios PP medžiagos, efektyviai užtikrinti ekstruzijos ir pagerinti ekstruderiu tarnavimo.


Linijos modelis

ScrewDiameter

L/D

Gamybos apimtis

ProductionSpeed

NominalPower

SJ-65

Ф65 / 50mm

33/33:1

Ф50 - 110mm

280kg/h

128KW

SJ-80

Ф80 / 65mm

33/33:1

Ф50 - 200mm

450kg/h

187KW


● bendro ekstruzijos mirti galvos

◎Special sukurta reguliuojamas bendro ekstruzijos mirti galva Šis PP nutildyti vamzdžio linija yra mūsų unikalus patentuotų produktų. Tai galėtų greitai užtikrinti net composite trijų sluoksnių plastiko ir gauti idealus storis, nereikia reguliuoti ekstruderiu greičio.

● Pagamintas vamzdis

◎The triukšmo mažinimo, Šis vamzdis yra geriau nei ketaus vamzdžių, net dabartinėje rinkoje dominuoja UPVC drenažo vamzdis. Uždaras vandens nuleisti triukšmas yra mažesnis už 45dB.

◎It taip pat turi šiuos pranašumus, pavyzdžiui, didelis atsparumas lenkimui nuovargis koncentracija, didelis atsparumas deformacijai, senėjimo atsparumą ir kitus unikalius veiklos rezultatus,

◎Being plačiai naudojami biurų pastatai, mokyklos, viešbučiai, aukštybinių gyvenamųjų pastatų, ligoninių, slaugos namų, drenažo aukštos temperatūros nuotekų kurortinis ir vonia vietų ir pan.

● PLC valdymo sistema

◎The PP garsui lietvamzdžių padaryti eilutės patvirtina naujos kartos Siemens PLC programuojamąsias kompiuterio valdymo sistema, kuri galėtų užtikrinti, kad visa linija didelės spartos sinchroninio valdymo ir stabilus andamp; patikimai veikia.

Tyrimo