PA vamzd˛ių Machine
PA vamzd˛ių Machine
Informacija apie

Kaide mašinos yra vienas iš žinomų PA vamzdis įrenginių gamintojų Kinijoje, ir jūs tikrai verta turėti vieną. Sveiki atvykę į didmeninė PA11 vamzdžių gamybos linijas, PA vamzdis mašina, PA vamzdžio ekstruzijos linijos, PA EVOH automobilių Vaizdeliai mašina, PA vamzdis ma inos konkurencingą kainą, iš mūsų gamykloje.

PA nailono vamzdis linija priima aukštos veiksmingą PA ekstruderiu, kurios struktūra yra ypač suprojektuoti pagal PA medžiagų veiklą. Tai gali išstumti PA11, PA12 nailono medžiagos, su didelio efektyvumo ir stabilumo.


Linijos modelis

Varžto skersmuo

L/D

ProductionScope

Gamybos greitis

NominalPower

SJPA-65

Ф65/45 / 30mm

28/28/25:1

Ф6 - 14mm

50m/min

199KW

SJPA-45

Ф45/45 / 30mm

28/28/25:1

Ф6 - 14mm

25m/min

101KW


● Gravimeter sistema

Aukštos tiksliai Gravimeter valdymo sistema, taikoma ši PA vamzdžio gamybos linija

◎IT matuoti naudojamas andamp; apskaičiuoti ir tiksliai kontroliuoti vamzdžio masės skaitiklis ir jo ekstruzijos produkcija, suvokti vamzdžio masės pastovumo.

◎The šios sistemos taikymo gali sutrumpinti paleidimo laiką, pagamintų vamzdžių kokybės gerinimo ir įrašyti žaliavos.

● Mirti galvos

◎Multi sluoksnis bendrai ekstruzijos mirti galvos gamina aukštos tiksliai CNC staklės.

◎High tikslumo kontrolės ir ekstruzijos pasiekti, užtikrinant kiekvieno lygmens dydis visiškai atitinka sudėtinio vamzdžio sukurtas reikalavimus.

● Aukštos tikslios kontrolės sistema

Kelių sluoksnių PA vamzdis yra vienodai kompozitus, patikimas klijavimui ir ryškus vaizdas.

● PLC valdymo sistema

◎New kartos Siemens PLC programuojamąsias kompiuterio valdymo sistemos bus priimtas šis PA vamzdelyje ma inos, užtikrinti jos didelės spartos sinchroninio valdymo ir stabilus andamp; patikimai veikia.

● Gamybos linijos serija:

◎Single sluoksnio PA vamzdžio linija, trijų sluoksnių kompozicinės nailono lydinio vamzdelių linija, ir penkių sluoksnių EVOH/PA deguonies barjeras sudėtinio vamzdžio linija.
Tyrimo